Bio porcovaný zelený čaj s mátou, 20x2 g Fairtrade

Osvěžující a lahodný sáčkovaný zelený čaj s mátou vhodný pro celodenní konzumaci je i národním nápojem v Maroku.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: NE384516
71 Kč 62 Kč bez DPH 178 Kč / 100 g
Kategorie: Zelený čaj
Položka byla vyprodána…

Výborná čajová směs jemné lahodné chuti kombinuje osvěžující působení máty a antioxidační účinky zeleného čaje. Pro vysoký obsah silic, predevším mentolu, v listech máty je mátový čaj oblíbený pro své protizánětlivé účinky a pozitivní vliv na trávicí ústrojí. Může být podáván jako bylinný nápoj ze sušených i čerstvých listů nebo ve směsi se zeleným či černým čajem. V této podobě, zelený čaj s mátou, se například v Maroku považuje za národní nápoj a podává se zde s větším množstvím cukru. Je-li zeleným čajem Gunpowder, jde o známý čaj Tuareg.

Tento Bio zelený čaj s mátou je možné popíjet v průběhu celého dne. Čaj doporučujeme vyzkoušet i jako ledový čaj. Povzbudí vás a dobře naladí.

 

Producent zeleného čaje s mátou

Lahodný a poctivý Fairtrade bio porcovaný zelený čaj s mátou pěstují a míchají drobní farmáří ze sdružení SOFA (Small Organic Farmers Association) na Srí Lance, jejichž 26 družstev obhospodařuje čajová políčka ve středu ostrova. Čaj se navíc pro zachování vysoké kvality a nabídku pracovních příležitostí balí přímo na místě. S výrobkem tak přijde do styku pouze jeden partner, který ručí za kvalitu a je pro něj podstatné, jak čaj přijmou koncoví zákazníci. Nemůže se vymlouvat na jiného dodavatele v řetězci.

 

Složení: bio zelený čaj 80 %, bio máta 20 %.
Uchovávejte v chladu a suchu.  

české bio logo      evropské bio logo CZ-BIO-003        FTCertifikováno Fairtrade.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení