Bio porcovaný zelený čaj s mátou, 20x2 g Fairtrade

Osvěžující a lahodný sáčkovaný zelený čaj s mátou vhodný pro celodenní konzumaci je i národním nápojem v Maroku.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: NE384516
69 Kč 62 Kč bez DPH 173 Kč / 100 g
Kategorie: Zelený čaj
Položka byla vyprodána…

Výborná čajová směs jemné lahodné chuti kombinuje osvěžující působení máty a antioxidační účinky zeleného čaje. Pro vysoký obsah silic, predevším mentolu, v listech máty je mátový čaj oblíbený pro své protizánětlivé účinky a pozitivní vliv na trávicí ústrojí. Může být podáván jako bylinný nápoj ze sušených i čerstvých listů nebo ve směsi se zeleným či černým čajem. V této podobě, zelený čaj s mátou, se například v Maroku považuje za národní nápoj a podává se zde s větším množstvím cukru. Je-li zeleným čajem Gunpowder, jde o známý čaj Tuareg.

Tento Bio zelený čaj s mátou je možné popíjet v průběhu celého dne. Čaj doporučujeme vyzkoušet i jako ledový čaj. Povzbudí vás a dobře naladí.

 

Producent zeleného čaje s mátou

Lahodný a poctivý Fairtrade bio porcovaný zelený čaj s mátou pěstují a míchají drobní farmáří ze sdružení SOFA (Small Organic Farmers Association) na Srí Lance, jejichž 26 družstev obhospodařuje čajová políčka ve středu ostrova. Čaj se navíc pro zachování vysoké kvality a nabídku pracovních příležitostí balí přímo na místě. S výrobkem tak přijde do styku pouze jeden partner, který ručí za kvalitu a je pro něj podstatné, jak čaj přijmou koncoví zákazníci. Nemůže se vymlouvat na jiného dodavatele v řetězci.

 

Složení: bio zelený čaj 80 %, bio máta 20 %.
Uchovávejte v chladu a suchu.  

české bio logo      evropské bio logo CZ-BIO-003        FTCertifikováno Fairtrade.

Zpět do obchodu