Bio zrnková káva Natura espresso, 1 kg Fairtrade

Vynikající kávová směs čistých arabik s ušlechtilou jemnou chutí a bohatým aroma pro přípravu vynikajícího espressa od indiánských domorodců z Mexika, Guatemaly a Peru. 

 

Skladem
Kód: NE036866
535 Kč 465 Kč bez DPH 535 Kč / 1 kg
Kategorie: Zrnková káva

Vynikající a oblílbená Fairtrade a Bio zrnková káva arabika s jemnou chutí, středním tělem a bohatým aroma pražená pro přípravu skvělého espressa. Tuto kávu pěstují indiánští domorodci v Mexiku, Guatemale a Peru tradičními postupy dle pravidel ekologického zemědělství, tedy zejména bez použití umělých chemických hnojiv a herbicidů. Naopak s ohledem na životní prostředí a udržitelnost své produkce využívají opatření proti erozi půdy, ruční pletí a kompostování organického odpadu.

 

Vhodné způsoby přípravy kávy

Espresso, filtrovaná káva (drip), překapávaná káva, french press neboli kafetiér.

 

Pražírna kávy

Nizozemská pražírna kávy Neuteboom byla založena již v roce 1891 a patří mezi hlavní dodavatele kávy s certifikací Fairtrade a Bio. Nabízí však i kávy s certifikátem UTZ nebo Rainforest a dokáže nabídnout i balení CO2 neutral. Je přední evropskou pražírnou s důrazem na udržitelnou produkci. Prioritou pražírny je zpracovávat pouze kvalitní surovinu z trvale udržitelné produkce a nabízet svým zákazníkům privátní značky kávy. Všechny její obaly jsou bez hliníku, což je šetrnější k životnímu prostředí a zákazník může tyto jednoduché obaly s aroma ventilem odkládat do kontejnerů na plastový odpad.

 

Složení: káva arabica pražená 100 %.
Uchovávejte v chladu a suchu.  

české bio logo      evropské bio logo CZ-BIO-003        FTCertifikováno Fairtrade.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení