Bio zrnková káva Natura, 500 g Fairtrade

Vynikající kávová směs čistých arabik s ušlechtilou jemnou chutí a bohatým aroma od indiánských domorodců z Mexika, Guatemaly a Peru.

 

 

Skladem
Kód: NE007743
302 Kč 270 Kč bez DPH 604 Kč / 1 kg
Kategorie: Zrnková káva

Vynikající a oblílbená Fairtrade a Bio zrnková káva arabika s jemnou chutí, středním tělem a bohatým aroma. Tuto kávu pěstují indiánští domorodci v Mexiku, Guatemale a Peru tradičními postupy dle pravidel ekologického zemědělství, tedy zejména bez použití umělých chemických hnojiv a herbicidů. Naopak s ohledem na životní prostředí a udržitelnost své produkce využívají opatření proti erozi půdy, ruční pletí a kompostování organického odpadu.

 

Vhodné způsoby přípravy kávy

Espresso, filtrovaná káva (drip), překapávaná káva, french press neboli kafetiér.

 

Pražírna kávy

Nizozemská pražírna kávy Neuteboom byla založena již v roce 1891 a patří mezi hlavní dodavatele kávy s certifikací Fairtrade a Bio. Nabízí však i kávy s certifikátem UTZ nebo Rainforest a dokáže nabídnout i balení CO2 neutral. Je přední evropskou pražírnou s důrazem na udržitelnou produkci. Prioritou pražírny je zpracovávat pouze kvalitní surovinu z trvale udržitelné produkce a nabízet svým zákazníkům privátní značky kávy. Všechny její obaly jsou bez hliníku, což je šetrnější k životnímu prostředí a zákazník může tyto jednoduché obaly s aroma ventilem odkládat do kontejnerů na plastový odpad.

 

Složení: káva arabica pražená 100 %.
Uchovávejte v chladu a suchu.  

české bio logo      evropské bio logo CZ-BIO-003        FTCertifikováno Fairtrade.

Zpět do obchodu