Kovový adventní svícen na čajové svíčky z Indie, 27 cm

Dekorativní svícen v moderním provedení na 4 čajové svíčky, jejichž kouzelné světlo vykreslí krásnou vánoční atmosféru s výjevem Svaté rodiny.

Skladem
Kód: EZ610006
389 Kč 321 Kč bez DPH 389 Kč / 1 ks
Kategorie: Ručně dělané betlémy
WFTO: Garance World Fair Trade Organization

Kouzelný stylový svícen na až 4 čajové svíčky s výjevem Svaté rodiny. Svícen je krásný i bez svíček a může samostatně fungovat jako vánoční betlém. Světlo svíček mu však dodá líbezné kouzlo a atmosféru. Ručně vyrobený z kovu v Indii dle principů fair trade. Díky jednoduchému černému provedení ho můžete umístit téměř do každého interiéru včetně moderního. 

Poctivě zaplacená ruční práce - každý kus je jedinečný originál a může se lišit velikostí i jednotlivými tvary.

Rozměry: délka 27 cm, výška 16 cm, hloubka 8,5 cm.

Ručně vyrobený v rámci Fair Trade projektu v Indii

Vánoční svícen vyrobili drobní indičtí řemeslníci, kteří spolupracují s místní Fair Trade organizací Noah's Ark International Exports (česky Mezinárodní exporty Noemova archa) se sídlem v Moradabadu. Cílem Noemovy archy je bojovat proti vykořisťování řemeslníků překupníky a umožnit jim získat důstojnější odměnu prostřednictvím přímého vývozu a Fair Trade.

A to se jí daří. Ke společnosti se připojuje stále více a více výrobců a dnes spolupracuje už se 100 skupinami producentů, které vyrábějí celou řadu různých řemeslných výrobků. Se zvyšujícím se objemem zboží tak bylo možné pořídit si centrální dílnu pro kontrolu kvality a vlastní sklad pro balení zboží a přípravu na export.

Oproti tomu workshopy a školení řemeslníků probíhají v jejich domovech, a dostává se jim také tolik potřebného vybavení pro vyšší bezpečnost práce. Pro děti řemeslníků se pak nabízí bezplatné vzdělávání, učební pomůcky a pravidelné stravování.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení