Hliněný betlém Svatá rodina z Peru, 22 cm

Nádherný keramický betlém ručně vyrobený v Peru v moderním provedení. Svatá rodina s peruánskými rysy zapadne do tradičního i moderního interiéru po celý rok.

Skladem
Kód: WP684233
919 Kč 760 Kč bez DPH 919 Kč / 1 ks
Kategorie: Ručně dělané betlémy
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Welt Partner: Fair trade garance Welt Partner

Krásný betlém v podobě samotné Svaté rodiny ručně vyrobený v Peru z hlíny a ručně barvený v moderním stylu. Decentní provedení Svaté rodiny, jaké si můžete v interiéru ponechat po celý rok.

Ruční práce - každý kus je jedinečný originál a liší se kresbou, tvarem, velikostí i barvami.

Výška postav je cca 22 cm.

Ručně vyrobený v Peru v rámci Fair Trade projektu Raymisa

Raymisa byla založena v roce 1981 Orlandem Vásquezem Buenañem a Lindou Kellhammerovou na podporu řemeslníků z jihoandského regionu Ayacucho, kteří kvůli občanské válce museli opustit své vesnice. Zaměřili se na tradiční výrobky z keramiky a dřeva, ale největších úspěchů dosáhli později pletením oblečení z vlny místních lam alpak. 
Dnes společnost Raymisa spolupracuje už s 18 dílnami, které se specializují na výrobu oděvů z vysoce kvalitní alpakové vlny a každý rok svou kolekci přepracovávají ve spolupráci s designéry s mezinárodním přesahem. Jejich zboží si však uchovává typickou peruánskou identitu a nejvyšší kvalitu. V roce 2011 se Raymisa stala také členem WFTO (World Fair Trade Organization).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení