Hliněný betlém Svatá rodina z Peru, 22 cm

Nádherný keramický betlém ručně vyrobený v Peru v moderním provedení. Svatá rodina s peruánskými rysy zapadne do tradičního i moderního interiéru po celý rok.

Položka byla vyprodána…
Dlouhodobě nedostupné
Kód: WP684233
919 Kč 760 Kč bez DPH 919 Kč / 1 ks
Kategorie: Ručně dělané betlémy
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Welt Partner: Fair trade garance Welt Partner
Položka byla vyprodána…

Krásný betlém v podobě samotné Svaté rodiny ručně vyrobený v Peru z hlíny a ručně barvený v moderním stylu. Decentní provedení Svaté rodiny, jaké si můžete v interiéru ponechat po celý rok.

Ruční práce - každý kus je jedinečný originál a liší se kresbou, tvarem, velikostí i barvami.

Výška postav je cca 22 cm.

Ručně vyrobený v Peru v rámci Fair Trade projektu Raymisa

Raymisa byla založena v roce 1981 Orlandem Vásquezem Buenañem a Lindou Kellhammerovou na podporu řemeslníků z jihoandského regionu Ayacucho, kteří kvůli občanské válce museli opustit své vesnice. Zaměřili se na tradiční výrobky z keramiky a dřeva, ale největších úspěchů dosáhli později pletením oblečení z vlny místních lam alpak. 
Dnes společnost Raymisa spolupracuje už s 18 dílnami, které se specializují na výrobu oděvů z vysoce kvalitní alpakové vlny a každý rok svou kolekci přepracovávají ve spolupráci s designéry s mezinárodním přesahem. Jejich zboží si však uchovává typickou peruánskou identitu a nejvyšší kvalitu. V roce 2011 se Raymisa stala také členem WFTO (World Fair Trade Organization).

Zpět do obchodu