Mléčná čokoláda 33% Anděl naděje, 100 g Fairtrade

Charitativní mléčná čokoláda dle tradičního receptu, jejíž prodej podporuje projekty pro rodiny v nouzi po celém světě. S ohledem na životní prostředí není balena do hliníku.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: GE117118
47 Kč 42 Kč bez DPH 47 Kč / 100 g
Kategorie: Mléčná čokoláda
Položka byla vyprodána…

Jemná Fairtrade mléčná čokoláda, jejíž prodej částečně financuje různé charitativní projekty na podporu dětí. Podle projektu se mění obal čokolády, a je proto možné setkat se s touto čokoládou se symbolem plačícího anděla, který pomáhal dětem s nemocí AIDS. Ten probíhal ve spolupráci s Missio a vystřídaly se dva různé obaly. Nyní část zisku z prodeje čokolády podporuje rodiny v nouzi po celém světě. (Pokud obchodník uvádí jiné informace, nejsou aktuální.)

Charitativní mléčná čokoláda dle tradiční receptury s 33 % kakaa a bio mlékem od dojnic v jižním Německu. Je bez emulgátorů a jako tuk se využívá pouze kakaové máslo bez náhražek. Obal čokolády neobsahuje hliník, a je tak obzvláště šetrný k životnímu prostředí.

Kakao a třtinový cukr pochází hned od několika partnerů, kteří se tak na této jemné čokoládě podílejí. Jsou jimi družstvo KONAFCOOP z Kamerunu, CECAQ-11 ze Svatého Tomáše a kooperativa COOPEAGRI z Kostariky.

 

Složení: třtinový cukr, sušené plnotučné mléko (26 %), kakaové máslo, kakaová hmota, pasta z lískových oříšků, aroma: vanilkový extrakt. Obsah kakaa min. 33 %. Může obsahovat stopy ořechů a lepku.
Uchovávejte v chladu a suchu. 

 

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku:

 Energetická hodnota: 2374 kJ/570 kcal
 Tuky: 37,3 g
      z toho nasycené mastné kyseliny: 23,2 g
 Sacharidy: 49,9g
      z toho cukry: 49,7 g
 Bílkoviny: 7,8 g
 Sůl: 0 g

    

 FT

Certifikováno Fairtrade.

 

Zpět do obchodu