Bio čokoládové vajíčko Ponchito, 20 g

Velikonoční vajíčko z bio mléčné čokolády s fair trade příběhem a ručně vyrobenou hračkou uvnitř (nemá vojenskou tématiku). Bez lepku.

Vyprodáno
Kód: CO785200
59 Kč 53 Kč bez DPH 295 Kč / 100 g
Kategorie: Mléčná čokoláda
Bezlepkové: ano
Bio: ano
Druh čokolády: mléčná
Hmotnost: 20 g
Obsah kakaové sušiny: 37 %
Bio EU: Eko zemědělství dle norem EU
Fairtrade: Certifikace Fairtrade

Poctivé čokoládové vajíčko z jemné mléčné čokolády slazené surovým třtinovým cukrem a bez obsahu sójového, slunečnicového ani jiného lecitinu. Uvnitř skrývá malé překvapení v podobě ručně vyrobené hračky, která nemá vojenskou tématiku. Hračky vyrábí drobní řemeslníci v Guatemale, Peru, Indii a Nepálu, a také dva sociální podniky v Itálii. Může jít o látkového maňáska, hliněné zvířátko, dřevěnou hračku a další. Výrobce však vždy dbá, aby hračky splňovaly evropské předpisy pro bezpečnost. 

Sladká a hravá pozornost vhodná do dárkových košů i jako jednotlivý dáreček pro malé i velké. Velikonoční čokoládové vajíčko s fair trade příběhem o spravedlivějším způsobu pěstování i obchodu, pro jehož nízkou cenu nebyli lidé v rozvojovém světě vykořisťováni, nemuseli šidit na kvalitě suroviny a své děti mohou poslat do školy.

Obsahuje malé části, nebezpečí vdechnutí! Nenechávejte malé děti vajíčko konzumovat nebo si s ním hrát o samotě. 

Složení: surový třtinový cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota. Obsah kakaa min. 37 %, obsah mléčné sušiny min. 21 %. Může obsahovat stopy ořechů. Všechny suroviny jsou bio.

Energetická hodnota: 2439 kJ/583 kcal
 Tuky: 40,0 g
      z toho nasycené mastné kyseliny: 24,1 g
 Sacharidy: 47,9 g
      z toho cukry: 47,3 g
 Bílkoviny: 6,3 g
 Sůl: 0,18 g

 

Zpět do obchodu