Bio čokoláda Děkuji, 70 g

Mléčná karamelová čokoláda a čokoláda s kávou jako vyjádření díků pro někoho, koho máte rádi nebo si ho vážíte. Zvýšené množství pravého kakaového másla bez náhražek.

Skladem
Kód: ZO024125
85 Kč 76 Kč bez DPH 121 Kč / 100 g
Kategorie: Mléčná čokoláda
Bezlepkové: ano
Bio: ano
Hmotnost: 70 g

Mléčná karamelová:
Mléčná čokoláda s karamelovým nádechem: dobré tyrolské horské mléko, jehož mléčný cukr je karamelizován, a proto vyvine skvělou bonbónovou vůni, neocenitelné kakaové máslo a přírodní třtinový cukr Muscovado.

Kávová čokoláda: 
Sladká kávová čokoláda z kávy: tato čokoláda vás probudí s čerstvě mletou, voňavou kávou a hladce se rozplyne v ústech.   

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a všechny výrobky také nesou certifikaci Fairtrade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

 

Složení karamelové čokolády: surový třtinový cukr, kakaové máslo (35 %), sušené karamelizované mléko (24%: sušené odstředěné mléko, cukr), sušené plnotučné mléko, nekrystalizovaný třtinový cukr, emulgátor sójový lecitin, mletá vanilka, sůl, skořice.

Složení kávové čokolády: surový třtinový cukr, kakaové máslo (31 %), sušené plnotučné mléko, mletá káva (3 %), sušená sladká syrovátka, kakaová hmota, nekrystalizovaný třtinový cukr, instantní káva (0,4 %), emulgátor sójový lecitin, mletá vanilka, sůl, kardamom.

Může obsahovat stopy ořechů, arašídů a sezamu. Všechny suroviny kromě soli pochází z ekologického zemědělství. 

 

 Energetická hodnota: 2355 kJ/567 kcal
 Tuky: 37 g
      z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g
 Sacharidy: 53 g
      z toho cukry: 52 g
 Bílkoviny: 5,8 g
 Sůl: 0,26 g

 

Zpět do obchodu