Adventní kalendář se srdíčky, 26 % kakaa

Adventní kalendář s 24 srdíčky z mléčné čokolády a kouskem příběhu o narození Ježíška v každém okénku. Kakao od Kuapa Kokoo v Ghaně, bez sójového lecitinu.

Vyprodáno
Kód: DI077206
168 Kč 150 Kč bez DPH 198 Kč / 100 g
Kategorie: Fair trade sezónní zboží
Bezlepkové: ano
Bio: ne
Druh čokolády: mléčná
Hmotnost: 85 g
Obsah kakaové sušiny: 26 %
Vegan: ne
Fairtrade: Certifikace Fairtrade

Mléčná čokoláda s 26 % kakaa od pěstitelů z družstva Kuapa Kokoo v Ghaně vytvarovaná do malých srdíček (á 3,5 g) v každém okýnku. S každým otevřeným okýnkem si také můžete přečíst další kousek příběhu o narození Ježíška v angličtině. Kalendář k vám také promluví 24 různými jazyky a popřeje vám "veselé vánoce" spolu s obrázkem vlajky dané země.

Mléčná čokoláda v tomto kalendáři se zřekla všech náhražek a cizích tuků, ale stále využívá slunečnicový lecitin pro lepší konzistenci čokolády. Samozřejmostí je certifikace Fairtrade, která mimo jiné zakazuje dětskou práci a nabízí pěstitelům důstojnou mzdu za jejich produkci. Pěstitelé kakaa v této čokoládě nejsou pyšní jen na své kakao, ale také na samotnou čokoládovnu Divine ve Velké Británii, kterou spoluvlastní a částečně mohou ovlivňovat její chod. Letos slaví 21 let výroby Fairtrade čokolády.

Na designu adventních kalendářů Divine spolupracovala dlouhých 15 let s Stephenem Waterhousem, nezávislým ilustrátorem, který se od roku 1998 věnuje barevným kresbám pro dětské knihy, karty, skládačky, plakáty i časopisy pro klienty ve Velké Británii, Evropě a USA. Díky jeho jasně rozeznatelnému rukopisu a zlaté barvě kalendáře získaly hned několik designérských ocenění. Až letos tomu tak není a konečně můžete ocenit design v jiném provedení a stylu.


Složení: cukr (třtinový), kakaové máslo, SUŠENÁ SMETANA, kakaová hmota, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, emulgátor slunečnicový lecitin, vanilka. Obsah kakaa min. 26 %, obsah mléka min. 22 %. Může obsahovat lepek, oříšky a sóju.

 Energetická hodnota: 2279 kJ/544 kcal
 Tuky: 31,9 g
      z toho nasycené mastné kyseliny: 19,8 g
 Sacharidy: 57,3 g
      z toho cukry: 56,9 g
 Bílkoviny: 6,5 g
 Sůl: 0,12 g

 

Zpět do obchodu