Bio charitní adventní kalendář s vánočními motivy, 37 % kakaa

Adventní kalendář s tradičním křesťanským motivem a 24 různými bio čokoládami s 37 % fair trade kakaa. Navíc každým podpoříte projekty Arcidiecézní charity Praha 10 Kč.

Vyprodáno
Kód: FO700006CH
132 Kč 118 Kč bez DPH 176 Kč / 100 g
Kategorie: Fair trade sezónní zboží
Bezlepkové: ano
Bio: ano
Druh čokolády: mléčná
Hmotnost: 75 g
Obsah kakaové sušiny: 37 %
Vegan: ne
Bio EU: Eko zemědělství dle norem EU
Bio CZ: Produkt ekologického zemědělství
Fairobchod: Fair trade garance Fairobchod

Krásný adventní kalendář s tradičním křesťanským vyobrazením narození Krista a panoramatem Prahy v pozadí. Každým zakoupeným kusem totiž podpoříte 10 Kč projekty Arcidiecézní charity Praha. (Peníze odešle Fair Trade Centrum s.r.o. v prosinci 2021.) Každé okýnko ukrývá jiný tvar vyrobený z jemné bio mléčné čokolády s 37 % kakaa z Dominikánské republiky, Svatého Tomáše a Peru, surového třtinového cukru z Paraguaye, plnotučného mléka a špetky vanilky. Čokoláda se konšovala až dlouhých 48 hodin, a tak se obešla bez všech emulgátorů a samozřejmě ani nepomyslela na cizí tuky, náhražky či napodobeniny. Kalendář také neobsahuje hliníkovou fólii, která dětem komplikuje radost z objevování a ani neprospívá životnímu prostředí.

Na zadní straně všech okenic navíc najdete kousek příběhu o narození Ježíška v češtině a na zadní straně kalendáře se česky a anglicky dozvíte více o samotné Arcidiecézní charitě Praha, s jejíž pomocí jsme pro vás tento kalendář letos připravili. Dopřejte si kvalitu s velkou přidanou hodnotou - krásný obrázek, poctivou čokoládu z ekologického zemědělství, fair trade příběh s etickou myšlenkou a ještě podporu neziskové charitní organizace s projekty u nás i v zahraničí.

Nabídněte letos dětem adventní kalendář se skutečnou poctivou čokoládou a fair trade příběhem, který mimo jiné zakazuje dětskou práci a nabízí pěstitelům důstojnou mzdu za jejich produkci.


Složení: surový třtinový cukr, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO (26 %), kakaové máslo, kakaová hmota, vanilkový extrakt. Obsah kakaa min. 37 %. Může obsahovat stopy skořápkových plodů, sóji a lepku.

 Energetická hodnota: 2383 kJ/572 kcal
 Tuky: 37,9 g
      z toho nasycené mastné kyseliny: 23,9 g
 Sacharidy: 48,0 g
      z toho cukry: 46,6 g
 Bílkoviny: 8,3 g
 Sůl: 0,24 g

 

Zpět do obchodu