Bio adventní sada s bylinnými čaji, 43 g

Krásně barevná adventní čajová sada s 8 různými druhy bylinkových bio čajů, na každý den jeden. Biologicky rozložitelné sáčky bez kovových spon a bez plastu.

Vyprodáno
Kód: WP756238
165 Kč 147 Kč bez DPH 382 Kč / 100 g
Kategorie: Fair trade sezónní zboží
Bezlepkové: ano
Bio: ano
Hmotnost: 43,2 g
Vegan: ano
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Welt Partner: Fair trade garance Welt Partner

Čajová adventní sada ve zbrusu novém složení z 8 různých bylinných čajů. Každý z nich je tedy v sadě třikrát, na každý den jeden sáček. Čeká na vás bylinkový čaj na dobrou noc, pro čistou mysl, bazalkový, maté s bylinkami, kurkumový, Namaste Chai, zázvorový a jihoafrický rooibos s vanilkou a mandarinkou.

S láskou sestavená adventní sada, ve které je na každý den adventu připraven jeden čajový sáček s 1,8 g bylinkového čaje. Sáčky přitom nemají ani kovové spony a jsou biologicky plně rozložitelné. Samotné balení sáčků i krabička je pak vyrobena výhradně z papíru, šetří tedy zdroje a omezuje plýtvání.

Bylinné směsi čajů byly sestaveny ve Švýcarsku pod odborným vedením manželů Petera a Silvie Lendi z fair trade surovin od různých drobných pěstitelů ve světě. Jejich společnost Erboristi Lendi znamená v překladu z italštiny "Bylinkáři Lendi". Již více než 30 let budují vztahy s malými komunitami ekologických producentů po celém světě a předávají jim své znalosti a zkušenosti. Drobní pěstitelé v chudých jižních zemích jsou nejslabším článkem v řetězci mezinárodního obchodu, ale pro kvalitu surovin ti nejzásadnější. 

Složení z ekologického zemědělství: Buona Notte: meduňka lékařská (37 %), verbena (25 %), bazalka (20 %), pomerančové listy (15 %), levandule (2 %); Free Mind: citrónová tráva (60 %), zázvor (30 %), máta (10 %); Basilic Génial: bazalka (50 %), fenykl (15 %), lékořice (14 %), citrónová kůra (10 %), citrónový extrakt, skořice, zázvor, kardamom (0,3 %), hřebíček, černý pepř; Mate Mio: maté (35 %), máta peprná (35 %), rozmarýn (25 %), levandule (5 %); Curcuma Sun: kurkuma (31 %), citrónová tráva (18 %), zázvor (15 %), skořice, kardamom, lékořice, citrónová kůra, černý pepř, hřebíček; Namaste Chai: skořice (54 %), zázvor (30 %), kardamom (10 %), černý pepř, nové koření, hřebíček (1 %); Ginger Splash: zázvor (62 %), citrónová tráva (16 %), lékořice (15 %), máta peprná, černý pepř; African Soul: rooibos (98 %), vanilka (1 %), mandarinkový extrakt (1 %).

Zpět do obchodu