Bio adventní kalendář s vánočními motivy na náměstí v češtině, 37 % kakaa

Nádherný fairtradový kalendář s motivem adventního trhu na náměstí české obce s 24 různými bio mléčnými čokoládkami s 37 % kakaa. Na dvířkách navíc příběh o narození Ježíška česky.

Vyprodáno
Kód: FO700006N
122 Kč –85 % 18 Kč 16 Kč bez DPH 24 Kč / 100 g
Kategorie: Fair trade sezónní zboží
Bezlepkové: ano
Bio: ano
Druh čokolády: mléčná
Hmotnost: 75 g
Obsah kakaové sušiny: 37 %
Vegan: ne
Bio EU: Eko zemědělství dle norem EU
Bio CZ: Produkt ekologického zemědělství
Fairobchod: Fair trade garance Fairobchod
Český fair trade bio adventní kalendář s vánočními motivy na náměstí, mléčná čokoláda 37 % kakaa
Akce
122 Kč –85 %

Nádherný adventní kalendář s originálním obrázkem českého náměstí, který Miroslava Kolářová Šulcová nakreslila v srpnu 2021 speciálně pouze pro tento čokoládový kalendář. Jde tedy o premiérový adventní kalendář, který ale svou kresbou volně navazuje na loňský historicky vůbec první fair trade adventní kalendář v češtině s obrázkem od české autorky. I ten je u nás letos v prodeji, a v rodině tak můžete oba kalendáře porovnávat a studovat vývoj jednotlivých postav. Některé se totiž na jesličky přišly podívat loni v zimě i letos na náměstíčko a pro děti bude jistě zábava podobnosti hledat a nacházet.

Na zadní straně všech dvířek najdete kousek příběhu o narození Ježíška v češtině a zadní strana kalendáře vás naučí popřát Veselé Vánoce a šťastný nový rok i v jazycích několika národů, kterým chceme alespoň tímto způsobem vyjádřit podporu.

Každé okýnko ukrývá jiný vánoční motiv z výborné jemné bio mléčné čokolády s 37 % kakaa z Dominikánské republiky, Svatého Tomáše a Peru, surového třtinového cukru z Paraguaye, plnotučného mléka a špetky vanilky. Čokoláda se extra dlouho konšovala až 48 hodin, a tak se obešla bez všech emulgátorů a samozřejmě ani nepomyslela na nějaké cizí tuky, náhražky či napodobeniny.

Dopřejte si to nejlepší - krásný a originální obrázek, poctivou čokoládu z ekologického zemědělství i fair trade příběh s etickou myšlenkou. Navíc je to teprve druhý rok, kdy můžete předvánoční čas strávit s českým adventním kalendářem s fair trade čokoládou uvnitř. 
Kalendář je zcela bez hliníku, což prospívá čokoládě, dětem i životnímu prostředí.

Nabídněte letos dětem adventní kalendář se skutečnou poctivou čokoládou a fair trade příběhem, který mimo jiné zakazuje dětskou práci a nabízí pěstitelům důstojnou mzdu za jejich produkci.


Složení: surový třtinový cukr, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO (26 %), kakaové máslo, kakaová hmota, vanilkový extrakt. Obsah kakaa min. 37 %. Může obsahovat stopy skořápkových plodů, sóji a lepku.

 Energetická hodnota: 2383 kJ/572 kcal
 Tuky: 37,9 g
      z toho nasycené mastné kyseliny: 23,9 g
 Sacharidy: 48,0 g
      z toho cukry: 46,6 g
 Bílkoviny: 8,3 g
 Sůl: 0,24 g

 

Zpět do obchodu