Anděl strážný z Bangladéše, terakota, 5 cm

Nádherná postavička anděla strážného z terakoty v sáčku se šňůrkou. Můžete si ho tak někam postavit nebo zavěsit. Žádný z andělů není jako druhý, každý je originál.

Skladem
Kód: EL352132
76 Kč 63 Kč bez DPH 76 Kč / 1 ks
Kategorie: Další různé rukodělné výrobky
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
El Puente: Fair trade garance El Puente

Nádherná postavička anděla strážného ručně vyrobená z hlíny, terakoty, v Bangladéši. Takový keramický anděl je oblíbeným dárkem po celý rok a nový majitel si ho může někam postavit nebo zavěsit. Tento nebeský společník je totiž balený v průhledném sáčku vybaveným šňůrkou a nápisem "schutzengel", tedy "anděl strážný".

Díky ruční práci a přírodnímu materiálu, ze kterého je vyroben, není žádný anděl jako jiný. Můžete tak darovat originální kousek, který udělá radost Vám i Vašim blízkým. 

Ruční práce z přírodního materiálu - každý kus je jedinečný originál a může se lišit tvar, kresba, velikost i barva.

Výška cca 5 cm. Hmotnost 30 g.

Ručně vyrobený ve Fair Trade projektu USHA Handicrafts v Bangladéši

Organizace USHA Handicrafts byla založena v lednu 1997 s cílem bojovat proti chudobě v Bangladéši a zlepšit život znevýhodněným skupinám obyvatel. USHA proto podporuje drobné výrobce při výrobě a marketingu jejich zboží nabízí různá školení a další vzdělávání zejména ženám a mladým lidem bez vzdělání. Organizace vytváří pracovní místa s pravidelným příjmem pro řemeslníky a školí je v různých technikách ruční práce i marketingu a koordinuje výrobu různých rukodělných výrobků. Pořádá školení i v oblasti hygieny, životního prostředí a zdraví a poskytuje mikroúvěry jako další finanční podporu pro samostatnou výrobu zboží.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení