Bavlněný adventní kalendář s přihrádkami z Indie

Šikovný adventní kalendář ručně ušitý ze 100% bavlny se 24 kapsičkami pro ty, kteří si kalendář chtějí naplnit po svém. Se šňůrkou k pověšení na zeď.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: EL429490
439 Kč 363 Kč bez DPH 439 Kč / 1 ks
Kategorie: Ručně dělané betlémy
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…
Fair trade ručně šitý bavlněný adventní kalendář s kapsičkami z Indie
Novinka Tip

Šikovný adventní kalendář pro ty, kteří si čekání na narození Ježíška chtějí zpříjemnit a odpočítat po svém. Pro rodiče, kterým nevyhovují klasické čokoládové adventní kalendáře, pro ty, kteří si dobroty chtějí připravit sami, i pro ty, kteří do přihrádek nedají nic dobrého k jídlu, ale k dílu.

Adventní kalendář s 24 kapsami ručně ušitý ze 100% bavlny v Indii dle pravidel fair trade. Je vybavený šňůrkou k zavěšení na zeď. Co dětem připravíte do jeho kapsiček už je vás, posíláme prázdný. Používejte opakovaně a každý rok můžete kalendář naplnit něčím jiným.

Spravedlivě zaplacená ruční práce - každý kus je originál a liší se velikostí, barvami i vyobrazením v jeho horní části.


Rozměry: šířka 38 cm, výška 52 cm.

Ručně ušitý v Indii v rámci Fair Trade projektu

Většinu členů fair trade organizace Sasha tvoří ženy, které vyrábí různé textilní výrobky. Využívají zářivě vzorované látky a vše tkají ručně. Naplňují tak cíl své organizace - uchovat řemeslné techniky tkaní na ručních tkalcovských stavech a díky spravedlivým mzdám a pracovním podmínkám zlepšit životní podmínky drobných indických řemeslníků.

Přidružená organizace SSA (Sarba Shanti Ayog) pak nabízí školení a vzdělávací kurzy pro producenty z více než 70 skupin (družstva, svépomocné skupiny, rodinné podniky). Důraz vzdělávání je kladen na kvalitu a další vývoj produktů a příležitosti spravedlivého obchodu.