Novinka
Kód: Z29113

Bio mléčná čokoláda Zotter 50% Ekvádor a Nikaragua, 70 g Fairtrade

81 Kč 70 Kč bez DPH
Skladem

Dvě vynikající mléčné čokolády k porovnání, jak různě může chutnat kakao z Ekvádoru a Nikaraguy. Dle mezinárodního testu ta nejlepší mléčná čokoláda na světě.

Kategorie: Mléčná čokoláda
Hmotnost: 0.07 kg

Dvě tabulky vynikajících mléčných čokolád (2x35 g) k porovnání použitého kakaa z Ekvádoru a Nikaraguy. Budete překvapeni, jak různě mohou dvě mléčné čokolády chutnat. Obě přitom obsahují 50 % výběrového kakaa a plnotučné mléko dojnic z tyrolských Alp.

Na ekvádorském kakau odrůdy Cacao Nacional oceníte typický květinový charakter. Kakao od Uncrisproca v Nikaragui zase přesvědčí svoji rafinovanou chutí. Snad právě pro něj byla tato čokoláda v mezinárodním testu vyhodnocena jako ta nejlepší mléčná čokoláda na světě.

 

Bez lepku 

Výborná bio Fairtrade mléčná čokoláda bez lepku.

 

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a všechny výrobky také nesou certifikaci Fairtrade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

 

Složení: surový třtinový cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, vanilkový prášek, sůl kamenná. Obsah kakaa min. 50 %. 
Může obsahovat stopy arašídů, sezamu, sóji a ovocných slupek. 
Bez lepku.
Uchovávejte v chladu a suchu. 

 

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku:

 Energetická hodnota: 2471 kJ/595 kcal
 Tuky: 43 g
      z toho nasycené mastné kyseliny: 27 g
 Sacharidy: 41 g
      z toho cukry: 38 g
 Bílkoviny: 8,5 g
 Sůl: 0,32 g

 české bio logo  evropské bio logo 

CZ-BIO-003

 FT

Certifikováno Fairtrade.