Kód: FO180259

Bio instantní kakao Kakaolé 25%, 250 g Fairtrade

68 Kč 59 Kč bez DPH
Skladem

Rozpustná směs kakaového prášku a 2 třtinových cukrů k přípravě horké i studené čokolády či kakaového nápoje.

Kategorie: Kakao instantní
Hmotnost: 0.25 kg

Rozpustný kakaový nápoj s 25 % kvalitního kakaového prášku a hned dvou druhů třtinového cukru pro vyváženější chuť. Směs je již připravena k rozpuštění v horkém mléce či vodě, a vy si tak snadno a rychle připravíte svůj sladký kakaový nápoj. Směs však můžete použít také k posypu (například krupicové kaše).

Surový třtinový cukr nezatěžuje organismus tolik jako běžný bílý rafinovaný cukr. V tomto kakaovém nápoji jsou kombinovány hned dva různé třtinové cukry a činí tak nápoj bohatším. Oba pochází z Paraguaje, ale jeden vyrobili rolníci kooperativy Manduvira z oblasti na sever od jezera Ypacaraí, cukrovou třtinu pro výrobu druhého cukru pak vypěstovali malí zemědělci ze sdružení LA FELSINA z oblasti Guarambaré na jih od jezera. 

Dopřejte sobě a svým blízkým delikátně sladký kakaový nápoj ze surovin v bio kvalitě a v souladu s principy Fairtrade. Baleno do praktické dózy s víčkem, kterou můžete opakovaně otevírat a zavírat. Až bude všechno kakao vypito, možná pro dózu najdete i další využití.

Použitý kakaový prášek obsahuje 10-12 % kakaového másla. Byl vyroben z kakaových bobů, které vypěstovali drobní farmáři v Dominikánské republice.

 

Složení: Bio třtinový cukr nerafinovaný (75 %), bio kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (25 %). Může obsahovat stopy mléka. Bez lepku, vhodné pro vegany.
Uchovávejte v suchu a chladu.

 

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku:

 Energetická hodnota: 1657 kJ/396 kcal
 Tuky: 5,2 g
      z toho nasycené mastné kyseliny: 3,3 g
 Sacharidy: 78,1 g
      z toho cukry: 74,1 g
 Bílkoviny: 4,5 g
 Sůl: 0,01 g

 české bio logo  evropské bio logo 

CZ-BIO-003

 FT

Certifikováno Fairtrade.