Kód: Z32632

Bio hořká čokoláda Zotter 75% Medium Raw, 70 g Fairtrade

81 Kč 70 Kč bez DPH
Skladem

Životem pulsující hořká čokoláda z nepraženého kakaa, které si tak zachovává všechny své živiny, okořeněná ještě dalšími přírodními energetickými přísadami.

Kategorie: Hořká čokoláda
Hmotnost: 0.07 kg

Zajímavá hořká čokoláda se 75 % peruánského nepraženého kakaa, které si tak zachovalo všechny své antioxidanty a flavonoidy. Po krátkém konšování byla čokoláda dále dochucena a obohacena o další nevšední přísady, jako je acai, prášek ze zeleného čaje Matcha, řasa Chlorella, houba Reishi, prášek Maca a cukr z kokosových květů. Vznikly tak dvě tabulky (2x35 g) brilantní hořké čokolády plné životodárné síly.
Vyzkoušejte tuto "živou" neboli raw čokoládu.

 

Bez lepku, bez mléka, vhodná pro vegany.

Výborná bio Fairtrade hořká čokoláda bez lepku a bez laktózy, vhodná pro vegany.

 

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a všechny výrobky také nesou certifikaci Fairtrade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

 

Složení: kakaová hmota, kokosový cukr, kakaové máslo, prášek Acai (1 %), prášek Chlorella (0,1 %), prášek ze zeleného čaje Matcha (0,1 %), prášek Reishi (0,03 %), prášek Maca (0,03 %). Obsah kakaa min. 75 %. Může obsahovat stopy ořechů, mléka, sezamu, sóji a ovocných slupek. 
Bez lepku, bez mléka, vhodná pro vegany.
Uchovávejte v chladu a suchu. 

 

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku:

 Energetická hodnota: 2481 kJ/601 kcal
 Tuky: 48 g
      z toho nasycené mastné kyseliny: 29 g
 Sacharidy: 28 g
      z toho cukry: 22 g
 Bílkoviny: 9,1 g
 Sůl: 0,25 g

 české bio logo  evropské bio logo 

CZ-BIO-003

 FT

Certifikováno Fairtrade.