Kód: Z36265

Bio hořká čokoláda Zotter 70% s kousky bobů, 70 g Fairtrade

81 Kč 70 Kč bez DPH
Skladem

Výborná hořká bio čokoláda Zotter s kousky kakaových bobů vytváří zajímavou kombinaci chuti jemné 70% čokolády a skutečných kakaových bobů.

Kategorie: Hořká čokoláda
Hmotnost: 0.07 kg

Jemně pražené a drcené bio kakaové boby ponořené do delikátní 70% čokolády, tomu se v čokoládovně Zotter říká výborné Cuvée. Tak jako se scelují různé odrůdy hroznů, aby vzniklo jedinečné harmonické víno, tak pracuje čokoládovna Zotter s chutěmi kakaa v této výtečné čokoládě. Konšování probíhá 20 hodin. Vzrušující souhra rozplývající se čokolády a křupajících kousků kakaových bobů plných chuti.

Vyzkoušejte kakaovo čokoládové Cuvée ve dvou tabulkách v jednom balení (2x35 g). 

 

Bez lepku, bez mléka, vhodná pro vegany.

Výborná bio Fairtrade hořká čokoláda bez lepku a bez laktózy, vhodná pro vegany.

 

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a všechny výrobky také nesou certifikaci Fairtrade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

 

Složení: kakaová hmota, surový třtinový cukr, kakaové máslo, kousky kakaových bobů (7 %). Obsah kakaa min. 70 %. Může obsahovat stopy arašídů, mléka, sezamu, sóji a ovocných slupek. 
Bez lepku, bez mléka, vhodná pro vegany.

Uchovávejte v chladu a suchu. 

 

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku:

 Energetická hodnota: 2216 kJ/534 kcal
 Tuky: 41 g
      z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g
 Sacharidy: 32 g
      z toho cukry: 28 g
 Bílkoviny: 8,4 g
 Sůl: 0,19 g

 české bio logo  evropské bio logo 

CZ-BIO-003

 FT

Certifikováno Fairtrade.