Kód: Z20196

Bio hořká čokoláda Zotter 70% Peru Criollo, 70 g Fairtrade

81 Kč 70 Kč bez DPH
Skladem

Jedinečná hořká bio čokoláda Zotter, se kterou si sami můžete porovnat, jak konšování ovlivňuje chuť čokolády. Jedna tabulka se konšovala 16, druhá 20 hodin.

Kategorie: Hořká čokoláda
Hmotnost: 0.07 kg

Naprosto jedinečná Fairtrade bio hořká čokoláda Zotter se 70 % kakaa, jejíž 2 tabulky jsou každá jiná, i když obsahují naprosto stejné suroviny. Už sama surovina je exkluzivní - nejpůvodnější odrůda Amarru toho nejlepšího kakaa Criollo. S takovým kakaem se dnes setkáte už jen výjimečně. Proto si tato čokoláda zaslouží ještě jednu jedinečnost - jedna kakaová odrůda, jeden recept, ale konšování po dvě různě dlouhé doby - jedna tabulka 16 hodin a druhá 20 hodin.

Můžete si tak pochutnat na dvou různých čokoládách v jednom krásně kresleném obalu. Porovnejte, která je lepší. Jedno balení, dvě různé čokolády (2x35 g).

 

Bez lepku, bez mléka, vhodná pro vegany.

Výborná bio Fairtrade hořká čokoláda bez lepku a bez laktózy, vhodná pro vegany.

 

Čokoládovna Zotter

Josef Zotter patří mezi ty nejlepší výrobce čokolád na světě. Byl to také on, kdo představil světu ručně dělané čokolády a dokázal spojit kvalitu, pestrost i udržitelnost s uměním a humorem. Suroviny nakupuje přímo u pěstitelů a je jediným velkým výrobcem čokolády v Evropě, který skutečně dostál svému heslu "od kakaového bobu až do tabulky čokolády". Od pražení kakaových bobů, přes jejich další zpracování až do podoby čokolád nejrůznějších chutí, vůní a barev, se vše děje pod jednou střechou čokoládovny Zotter. Veškeré suroviny, které Zotter používá, pochází z ekologického zemědělství a všechny výrobky také nesou certifikaci Fairtrade.
Originální kreslené obaly pochází z rukou Zotterova dřívějšího spolužáka, výtvarníka Andrease H. Gratze, který ty úplně první kresby načrtl Josefovi na papírový ubrousek v restauraci.

 

Složení: kakaová hmota, surový třtinový cukr, kakaové máslo, sůl. Obsah kakaa min. 70 %. Může obsahovat stopy ořechů, mléka, sezamu, sóji a ovocných slupek. 
Bez lepku, bez mléka, vhodná pro vegany.

Uchovávejte v chladu a suchu. 

 

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku:

 Energetická hodnota: 2522 kJ/608 kcal
 Tuky: 46 g
      z toho nasycené mastné kyseliny: 28 g
 Sacharidy: 35 g
      z toho cukry: 30 g
 Bílkoviny: 10 g
 Sůl: 0,11 g

 české bio logo  evropské bio logo 

CZ-BIO-003

 FT

Certifikováno Fairtrade.