Bio adventní kalendář Zotter s ručně dělanými čokoládami, 480 g

Skutečně stylový a opravdu velkoformátový adventní kalendář v precizním designu s 24 různými ručně dělanými bio čokoládami Zotter.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: ZO046561
849 Kč 738 Kč bez DPH 177 Kč / 100 g
Kategorie: Fair trade vánoční zboží
Hmotnost: 0.48 kg
? Bezlepkové: ne
? Bio: ano
Hmotnost: 480 g
Bio EU: Eko zemědělství dle norem EU
Zotter: Fair trade garance Zotter
Položka byla vyprodána…
Bio adventní kalendář Zotter s ručně dělanými čokoládami
Novinka Tip

Jednoznačná špička čokoládových adventních kalendářů. Těžko budete hledat preciznější provedení a kvalitnější obsah, než má tato paráda od jedné z nejlepších čokoládoven Evropy, rakouské společnosti Zotter. Dováží surové kakaové boby a sama je zpracovává až do výsledných čokolád.

V tomto stylovém a skutečně velkoformátovém adventním kalendáři najdete na 24 různých ručně plněných mini čokolád. Každá z nich váží 20 g, celkem si tak zpříjemníte advent 480 g fantastických plněných čokolád. Představu o šíři příchutí si můžete udělat v naší nabídce. Celý tento úžasný čokoládový sortiment je v bio kvalitě, obchodový dle pravidel Fair Trade a doplněný skvělým designem od Andrease H. Gratze. Slavnostní čekání na narození Krista tak bude ještě radostnější a sladší. Některé z čokolád obsahují i více než 2 % alkoholu.

Vnitřní struktura adventního kalendáře je vyrobena z bioplastů, které jsou kompostovatelné a zcela biologicky odbouratelné.

Rozměry: 48 x 33 x 1,8 cm (Š x V x H).
Hmotnost: 1,177 kg, z toho 480 g bio čokolády.


Složení: uvedeno na přebalu kalendáře pro všechny čokoládky dohromady. Obsahuje alkohol, lepek, mléko, ořechy i mandle. Může obsahovat stopy ořechů, arašídů, vajec a sezamu.

 Energetická hodnota: 2225 kJ/537 kcal
 Tuky: 36 g
      z toho nasycené mastné kyseliny: 20 g
 Sacharidy: 42 g
      z toho cukry: 38 g
 Bílkoviny: 7,1 g
 Sůl: 0,23 g