Adventní kalendář se zvířátky z hořké čokolády, 70 % kakaa

Nádherný Fairtrade adventní kalendář s hořkou čokoládou ve tvaru lesních zvířátek v exkluzivním zlatém obalu, vhodný i pro vegany.

Vyprodáno
Kód: DI001782
169 Kč 147 Kč bez DPH 1 988 Kč / 1 kg
Kategorie: Fair trade sezónní zboží
? Bio: ne
? Druh čokolády: hořká
Hmotnost: 85 g
? Obsah kakaové sušiny: 70 %
? Pro vegany: ano
Fairtrade: Certifikace Fairtrade

Hořká čokoláda se 70 % kakaa od pěstitelů z družstva Kuapa Kokoo v Ghaně vytvarovaná do lesních zvířátek v každém okýnku. Krásný zlatý design kalendáře získal v loňském roce hned několik designérských ocenění a jistě i letos zaujme náročné děti i dospělé.

Hořká čokoláda v tomto kalendáři využívá místo sójového lecitin slunečnicový a zřekla se i cizích tuků. Samozřejmostí je certifikace Fairtrade, která mimo jiné zakazuje dětskou práci a nabízí pěstitelům důstojnou mzdu za jejich produkci.

Dopřejte si letos adventní kalendář neobvykle plněný hořkou čokoládou a příběhem o drobných afrických rolnících, kteří ve Velké Británii před 22 lety spoluzaložili továrnu na čokoládu. Je vhodný i pro vegany.

Ilustrace narození Krista pochází z pera Stephena Waterhouse. Nezávislého ilustrátora, který se od roku 1998 věnuje barevným kresbám pro dětské knihy, karty, skládačky, plakáty i časopisy pro klienty ve Velké Británii, Evropě a USA.


Složení: kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, emulgátor slunečnicový lecitin, vanilka. Obsah kakaa min. 70 %. Může obsahovat mléko, sóju, ořechy, lepek a vejce.

 Energetická hodnota: 2461 kJ/594 kcal
 Tuky: 46,3 g
      z toho nasycené mastné kyseliny: 29,2 g
 Sacharidy: 32,2 g
      z toho cukry: 27,0 g
 Bílkoviny: 6,7 g
 Sůl: 0,01 g